ليتوگرافي رامين ، چاپ رامتين و بازرگاني اصغرپور از سال 1377 به صورت موسسه‌اي خانوادگي متشكل از پدر و پسران و با نگاه به آينده و با رويكردي توسعه‌اي آغاز به كار نموده است.

خدمات اين مجموعه ابتدا با پذيرش سفارشات ليتوگرافي و خدمات پيش از چاپ در ليتوگرافي رامين آغاز و متعاقب آن بازرگاني اصغرپور با هدف واردات ماشين‌آلات بازسازي شده پيش از چاپ و چاپ، به موازات ليتوگرافي تاسيس گرديد.

سپس در دهه 80 چاپخانه رامتين و انتشارات ناب نگار مكمل فعاليت‌هاي اقتصادي و فرهنگي اين مجموعه شده اند.

اكنون اين مركز به صورت يك مجتمع تخصصي در زمينه چاپ و نشر، پاسخگوي كليه درخواست‌هاي تهيه فيلم ، زينك و پليت مستقيم از فايل از ابعاد GTO تا ابعاد چهار و نيم ورقي در بخش ليتوگرافي رامين و همچنين چاپ افست چهار رنگ در ابعاد دو و نيم ورقي و خدمات ادامه چاپ شامل سليفون ، برش خط تا در بخش چاپ رامتين مي‌باشد .

همچنين بازرگاني اصغرپور با بازسازي دستگاه‌هاي پليت‌ستر و ترندستر در كشور آلمان و واردات آنها سابقه موفق و رضايت‌بخشي در زمينه فروش ، نصب و راه‌اندازي، گارانتي شش ماهه بدون قيد وشرط ، پشتيباني تعمير و تامين قطعات دستگاه‌هاي مذكور مي‌باشد.

تعويض ليزر هد دستگاه‌هاي پليت ستر حرارتي و انتقال و تعمير آن در كشور آلمان جزو خدمات تخصصي اين مركز مي‌باشد.

افتخار ما در طول سالها تلاش ، ارائه خدمات صادقانه و تخصصي به خانواده بزرگ صنعت چاپ و ناشران محترم كه خادمين فرهنگ اين كشور مي‌باشند ، بوده است.

براي آشنايي بيشتر با فعاليت‌هاي تخصصي هر يك از بخش‌هاي اين مركز به صفحات مربوط به ليتوگرافي رامين ، چاپ رامتين و بازرگاني اصغرپور مراجعه فرماييد.

درباره مجتمع ليتوگرافي و چاپ و بازرگاني