بازرگاني اصغرپور سالهاست كه فروش ، نصب و راه‌اندازي و همچنين شش ماه گارانتي بدون قيد و شرط پليت سترهاي حرارتي كرئو ، ترندسترهاي هايدلبرگ و كداك بازسازي شده اروپايي را در ايران و چند كشور همجوار در كارنامه خود دارد. براي مشاهده سايت بازسازي سيستم‌ها در كشور آلمان اينجا كليك كنيد.

اين مركز تخصصي با برخورداري از كادر مهندسي دوره ديده و مجرب، پس از نصب و راه‌اندازي دستگاه، علاوه بر اينكه كار با سيستم را به كاربر و مسئول نگهداري آن آموزش مي‌دهد، پس از آن نيز پشتيباني سيستم ها و پاسخگويي به سوالات پيش آمده براي خريدار و اپراتور سيستم را از طرق گوناگون مانند راهنمايي‌هاي تلفني، ارتباط با سيستم از طريق اينترنت و يا مراجعه حضوري به سايت ، چه در محدوده زمان گارانتي و چه پس از آن ، وظيفه اصلي خود مي‌داند.

سالها تجربه موجب شده است تا به منظور افزايش سرعت و كيفيت در پشتيباني، با توسعه بخش فني و مهندسي ، و افزايش كادر مهندسين متخصص و دوره ديده، تعميرات، تعويض ليزر هد، فروش و نصب قطعات يدكي پرمصرف و مورد نياز براي سيستم‌هاي مذكور نيز جزو خدمات مستمر ما قرار گيرد.

به منظور افزايش اطلاعات علمي و فني كاربراني كه با پليت سترها كار مي‌كنند، اين مجموعه در زمستان سال 1391 مبادرت به انتشار كتابي تحت عنوان «راهنماي استفاده از پليت ستر» نموده است كه علاوه بر معرفي جزئيات دستگاه ، در جدول انتهايي خود كليه خطاهايي كه ممكن است در هنگام كار با دستگاه بروز كند را بررسي نموده و راههاي رفع آنها را آموزش مي‌دهد.

در حال حاضر اين موسسه عضور رسمي انجمن واردكنندگان ماشين‌آلات چاپ و بسته‌بندي IPMA و نماينده انحصاري شركت ZM SERVICE آلمان نيز مي‌باشد.

براي آشنايي بيشتر با مشتريان و خريداران دستگاه‌هاي ليتوگرافي از بازرگاني اصغرپور اينجا كليك كنيد.

با انواع سيستم هاي پليت ستر و پروسسور آشنا شويد
platsetter advertisement
بازرگاني اصغرپور